Hoolitseme Teie juriidiliste asjade eest,

              et Teie saaksite keskenduda oma 

              põhiprotsessidele 

              Aitame Teil ennetada võlglaste teket ning
              tagastame teie varad võlglastelt 

Legal Advisory OÜ asutati aastal 2012, kui kolm pikaajalise kogemusega õigus- ja krediidiriski valdkonna tippspetsialisti otsustasid jõud ühendada ning jagada oma teadmisi, oskusi ja nõuandeid laiemale ringile klientidele.

Meie teenused on suunatud eeskätt klientidele, kes vajavad tuge keerulistes õigusküsimustes või      -muret valmistavad kontakte vältivad võlglased. Meie sihikindla pühendumise tulemused tõstavad klientide finantsvõimekust ja aitavad vältida likviidsusriske. Märksõnadeks on siinkohal kliendi suunas personaalne lähenemine ja võlglasega operatiivne tegelemine.

Kuna me suhtume igasse üksikjuhtumisse ülima põhjalikkusega, siis suudame tihti klientide ootused täita ka algselt lootusetuks tunnistatud juhtumite puhul. Viimast kinnitavad meie pikaajalised kliendid ja partnerid, kellele oleme tuge pakkunud juba enne käesoleva büroo asutamist.

Jätame oma klientidele ja partneritele võimaluse tegeleda oma põhitegevusega, jättes õigus- ja võlaküsimused meie lahendada. Tagame Teie vajadustele professionaalse abi ja probleemidele alati kiire lahenduse.